Skip to Content

Mendilin Sırrı

Colour Catcher Renk Koruyucu nedir?

Renkli çamaşırlar, yıkama sırasında suda partikül kaybına uğrayabilir ve bunlar çamaşırlarınızı boyayabilir. Colour Catcher Renk Koruyucu, çamaşırlarınızı birlikte yıkamayı mümkün kılar. Boya verme durumlarını önleyen patentli bir teknolojiye sahip, devrim niteliğinde bir çamaşır mendilidir.

Nasıl Kullanılır?

Mendil, ekstra emici lifler içerir. Yıkama esnasında sudaki boya ve kiri hapsederek kıyafetlerinizi koruyan bir mıknatıs görevi görür. Renk atma ve boya verme durumlarına karşı kıyafetleriniz için maksimum koruma sağlar. Performansın kanıtını yıkamadan sonra mendilde görebilirsiniz.

Ekstra emici liflere sahip mendil, renk bulaşmalarına karşı etkili koruma sağladığından, tüm renklerdeki çamaşırları birlikte yıkayabilmenizi mümkün kılar.

Colour Catcher Renk Koruyucu mendil, çamaşırlarınızı korur ve karışık yıkamayı mümkün kılarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Renkli kıyafetler, genellikle birkaç kez yıkamadan sonra solar. Gözle görülmese bile, her yıkamada boya ve kir izleri birikebilir ve zamanla kıyafet üzerinde karışık renklerde bir tabaka oluşturabilir. Bu da kıyafetlerin solmasına yol açar. Mendil, sudaki boyaları kıyafetler üzerinde birikmeden hapseder ve renklerinizin daha uzun süre parlak kalmasına yardımcı olur!

Grileşme, zaman içerisinde oluşur. Kireç ve kir, birkaç yıkamada kumaş üzerinde yeniden biriken izlerdir. Bunlar, zamanla görünür hale gelir. Mendil, yıkama esnasında sudaki kir partiküllerini gidererek kumaşı grileşmeye karşı korur.

Ayrıca kir partikülleri yıkama suyuna karışabilir. Eşsiz özelliği sayesinde mendil, yıkama suyunda bulunan kir partiküllerini yakalayarak çamaşırlarınızın daha iyi temizlenmesini sağlar.

Mendilin ekstra emici lifleri tüm sıcaklıklarda maksimum koruma sağlar. En iyi sonuçlar için her yıkamada Colour Catcher Renk Koruyucu mendil kullanın.

Avantajlar

Bunları biliyor muydunuz?

Eşsiz bir dokuya sahip Colour Catcher Renk Koruyucu mendil, doğal lifler içerir ve yıkama sırasında şeklini koruyarak yıkama suyundaki boya partiküllerinin daha güçlü emilimini sağlar. Colour Catcher Renk Koruyucu mendil ve kutusu biyolojik olarak çözünür ve geri dönüştürülebilir.

Ürünlerimizi keşfedin

  • Colour Catcher Maksimum Koruma

  • Çamaşır Makinesi Temizleyicisi