Skip to Content

Hakkımızda

Çamaşırlarınız için güçlü ve etkili koruma

Colour Catcher, renk korumada 20 yılı aşkın tecrübeye sahip dünyanın lider markasıdır. 1995 yılında icat edilmiş ve o tarihten bu yana çamaşır yıkamada devrim yaratmıştır. Günümüzde Colour Catcher, 38'den fazla ülkede kullanılmakta ve yılda 1 milyardan fazla mendil satılmaktadır. Milyonlarca aile, Colour Catcher Renk Koruyucuya güvenmekte ve "Performansın kanıtı mendilde" anlayışını takdir etmektedir.

Yenilikler

Marka büyüdükçe, beyaz kıyafetleri korumak için özel olarak tasarlanmış Colour Catcher Renk Koruyucu Mendil gibi çamaşır yıkama rutinini kolaylaştıran ürünler geliştiriyoruz. Kıyafetlerinizin rengini koruyan ilk mendil!

Taahhüdümüz

Özel araştırma ve geliştirme uzmanlarından oluşan ekibimiz, devamlı olarak ürünlerimizi geliştirmeye yönelik çözümler üzerinde çalışır. Çamaşırlarınızı koruyan, hayatınızı kolaylaştıran, bununla beraber para, zaman ve enerjiden tasarruf sağlayan çözümler sunmaktadır. Ürünlerimizi kullanarak çamaşırlarınızda muhteşem sonuçlar elde edeceğinizden eminiz. Ürünlerimizin kullanımı ile ilişkili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, uzmanlardan oluşan ekibimiz yardıma hazırdır.

Ürünlerimizi keşfedin

  • Colour Catcher Maksimum Koruma

  • Çamaşır Makinesi Temizleyicisi