K2R

Sürdürülebilirlik

Her mendil fark yaratır!

Colour Catcher Renk Koruyucu mendil, akıllı ve sürdürülebilir çamaşır yıkamadaki ortağınızdır. Colour Catcher Renk Koruyucu mendil ile hem kıyafetlerinizin rengini koruyun hem de zaman, para ve enerjiden tasarruf sağlayarak yıkama yapmanın akıllı yolunu keşfedin.

Colour Catcher Renk Koruyucu ile tüm renklilerinizi ve hatta beyazlarınızı birlikte yıkayabilirsiniz. Çamaşırlarınızı birlikte yıkamak yalnızca çamaşırlarınız için daha az çaba sarf etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Aynı zamanda, çamaşır makinelerinin boş çalışmasına gerek olmadığı için yıkama sayısını da azaltır. Colour Catcher Renk Koruyucu mendili kullanarak çevreyi koruyun.

Colour Catcher Renk Koruyucu mendiller FSC sertifikalıdır.

FSC (Forest Stewardship Council - Orman Koruma Konseyi) bağımsız, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur.

Mendilde kullanılan ham maddelerin sorumlu kaynaklardan elde ediliyor olmasına ilişkin Colour Catcher Renk Koruyucu FSC tarafından sınıflandırmıştır.

Bunları biliyor muydunuz?

Eşsiz bir dokuya sahip Colour Catcher Renk Koruyucu mendil, doğal lifler içerir ve yıkama sırasında şeklini koruyarak yıkama suyundaki boya partiküllerinin daha güçlü emilimini sağlar. Colour Catcher Renk Koruyucu mendil ve kutusu biyolojik olarak çözünürdür ve geri dönüştürülebilir.